Finální program, kapesní program i časový rozvrh ve formátu PDF naleznete v sekci
Formuláře a dokumenty .
30.9.2010 |
1.10.2010 |
2.10.2010 |
Kongresový kurz |
Sekce pro ortodontické asistentky |
Sekce pro zubní techniky |
Hlavní odborný kurz |
Sekce pro ortodontické asistentky |
Sekce pro zubní techniky |
Hlavní odborný kurz |
Koncertní sál |
Hlaholna |
Ředitelský salónek |
Koncertní sál |
Hlaholna |
Ředitelský salónek |
Koncertní sál |
REGISTRACE |
REGISTRACE |
REGISTRACE |
|
ZAHÁJENÍ
KONGRESU
|
|
|
J.SEVEROVÁ
Hlavní přednáška
08:45 - 09:35
Diskuze
09:35 - 09:40
|
S.RUF
Kongresový kurz
|
I.CHMELOVÁ
09:05 - 09:40
Diskuze
09:40 - 09:45
|
W.URBANOVÁ
09:05 - 09:40
Diskuze
09:40 - 09:45
|
|
přesun |
přesun |
O.JEDLIČKOVÁ
Čestná přednáška
09:30 - 10:30
|
V.FILIPI
09:25 - 09:45
|
J.BAUMRUK
09:25 - 09:45
Diskuze
09:40 - 09:45
|
Přestávka na kávu
09:45 - 10:15
|
Přestávka na kávu
09:45 - 10:15
|
Přestávka na kávu
09:45 - 10:15
|
Přestávka na kávu
09:45 - 10:15
|
M.ŠVÁBOVÁ
Hlavní přednáška
09:40 - 10:25
Diskuze
10:25 - 10:30
|
M.SOLDÁNOVÁ
10:15 - 11:10
Diskuze
11:10 - 11:15
|
W.URBANOVÁ
10:15 - 11:10
Diskuze
11:10 - 11:15
|
V.FILIPI
10:15 - 10:30
Diskuze
10:30 - 10:35
|
M.FIALOVÁ
10:15 - 10:35
Diskuze
10:35 - 10:40
T.FOLTÝNKOVÁ
10:40 - 11:10
Diskuze
11:10 - 11:15
|
Přestávka na kávu
10:30 - 11:00
|
Přestávka na kávu
10:30 - 11:10
|
Š.MORAVCOVÁ
10:35 - 10:55
Diskuze
10:55 - 11:00
|
Přestávka na kávu
10:30 - 11:10
|
S.RUF
Kongresový kurz
|
K.FLORYKOVÁ
11:00 - 11:10
Diskuze
11:10 - 11:15
|
Přestávka na oběd
11:15 - 12:15
|
Přestávka na oběd
11:15 - 12:15
|
S.RUF
Hlavní přednáška
11:10 - 12:00
Diskuze
12:00 - 12:05
|
Přestávka na oběd
11:15 - 12:15
|
Přestávka na oběd
11:15 - 12:15
|
P.ČERNOCHOVÁ
11:10 - 11:50
Diskuze
11:50 - 11:55
L.GREGOR
11:55 - 12:25
Diskuze
12:25 - 12:30
|
M.KOŤOVÁ
12:05 - 12:25
Diskuze
12:25 - 12:30
|
H.POSKEROVÁ
12:15 - 12:40
Diskuze
12:40 - 12:45
A.BRYŠOVÁ
12:45 - 13:25
Diskuze
13:25 - 13:30
H.ZDAŘILOVÁ
13:30 - 14:10
Diskuze
14:10 - 14:15
|
J.VINTROVÁ
12:15 - 12:35
Diskuze
12:35 - 12:40
H.ZDAŘILOVÁ
12:40 - 13:05
Diskuze
13:05 - 13:10
P.HOFMANOVÁ
13:10 - 13:40
Diskuze
13:40 - 13:45
M.BALZAROVÁ
13:45 - 14:10
Diskuze
14:10 - 14:15
|
S.CÍCHA
12:15 - 13:10
Diskuze
13:10 - 13:15
R.ANTONÍNOVÁ
13:15 - 13:40
Diskuze
13:40 - 13:45
K.KLIMO KAŇOVSKÁ
13:45 - 14:10
Diskuze
14:10 - 14:15
|
Přestávka na oběd
12:30 - 13:30
|
Přestávka na oběd
12:30 - 13:30
|
Přestávka na oběd
12:30 - 13:30
|
S.RUF
Kongresový kurz
|
L.ROUBALÍKOVÁ
Hlavní přednáška
13:30 - 14:55
Diskuze
14:55 - 15:00
|
M.SOLDÁNOVÁ
13:30 - 13:55
J.BAUMRUK
13:55 - 14:15
J.V.RAIMAN
14:15 - 14:40
|
Přestávka na kávu
14:15 - 14:45
|
Přestávka na kávu
14:15 - 14:45
|
Přestávka na kávu
14:15 - 14:45
|
I.KLÍMOVÁ
14:45 - 15:40
Diskuze
15:40 - 15:45
J.KUKLOVÁ
15:45 - 16:10
Diskuze
16:10 - 16:15
M.BALZAROVÁ
16:15 - 16:30
Diskuze
16:30 - 16:35
M.RASZKOVÁ
16:35 - 16:50
Diskuze
16:50 - 16:55
|
I.DOSPÍŠILOVÁ
14:45 - 16:00
Diskuze
16:00 - 16:05
J.VINTROVÁ
16:05 - 16:50
Diskuze
16:50 - 16:55
|
J.SEVEROVÁ
14:50 - 15:30
Diskuze
15:30 - 15:45
|
Přestávka na kávu
14:40 - 15:10
|
Přestávka na kávu
15:00 - 15:30
|
Přestávka na kávu
15:00 - 15:40
Posterová sekce
|
O.SUCHÝ
15:10 - 15:40
I.MAREK
15:40 - 16:05
K.KLIMO KAŇOVSKÁ
16:05 - 16:25
K.FLORYK
16:25 - 16:45
|
S.RUF
Kongresový kurz
Diskuze
16:45 - 17:00
|
H.ŘÍČKOVÁ
Soutěžní přednáška
I.DUBOVSKÁ
Soutěžní přednáška
V.FILIPI
Soutěžní přednáška
L.BERNÁT
Soutěžní přednáška
M.VINKLÁRKOVÁ
Soutěžní přednáška
15:40 - 17:25
|
|
ZÁVĚR KONGRESU |
PLENÁRNÍ SCHŮZE |
|
|
UVÍTACÍ PŘÍPITEK |
|
SPOLEČNÝ VEŘER PRO
ORTODONTICKÉ ASISTENTKY A
ZUBNÍ TECHNIKY
|
PREZIDENTSKÝ VEČER
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKU
SOUTĚŽÍ
|