Run for Fun


aneb běžíme pro radost a dobrou věc společně s českým reprezentantem v lehké atletice a účastníkem Olympijských her v Pekingu Stanislavem Sajdokem!

OSTRAVA - DOLNÍ OBLAST VÍTKOVICE

5. října 2022 od 17:00 hodin.

Přijďte si užít originální prohlídku dominant unikátní architektonické části Ostravy, v rytmu zahřívacího běhu a ve společnosti skvělých sportovců, manželů Sajdokových. Zuzana, někdejší skvělá slovenská běžkyně a dnes renomovaná fyzioterapeutka, Vás zasvětí do základů správného běhu a Stanislav, několikanásobný mistr České republiky v běhu na 110 m překážek, účastník mistrovství Evropy, mistrovství světa i olympijských her, Vám představí např. Bolt Tower, nejvýše položenou kavárnu a vyhlídku široko daleko, jejímž hostem byl i legendární Jamajčan Usain Bolt. Představí Vám také vyhlášený Nohavicův klub Heligonka, místo, kde se každoročně schází desetitisíce fanoušků na Colours of Ostrava. Historii, která na Vás dýchne z Malého světa techniky tzv. U6 i budoucnost Velkého světa techniky, či naprosto unikátní koncertní sál Gong, vsazený do prostor bývalého plynojemu.

Po zhruba dvaceti minutové rozcvičce budou ti soutěživější moci změřit své síly v ostrém běžeckém závodě. Kromě občerstvení a upomínkových předmětů pro všechny, či vavřínů a cen pro ty nejlepší, nebude chybět ani sebeuspokojení z pohybu a hlavně finančního daru pro mladé atletické talenty Moravskoslezského kraje v podobě celkové částky startovného RUN FOR FUN. Investice do startovného ve výši 300,- tak bude kvalitně zhodnocena.

Odstartujme společně náš KONGRES v dobré fyzické kondici a s ještě lepším srdcem na pravém místě!!!


• Místo
Ostrava, Dolní oblast Vítkovice
• Délka okruhu
4.5km
• 16:10 - 16:30
vyzvednutí startovních čísel
(Parkoviště u BoltTower)
• 16:30
Prohlídka trati s rozcvičkou
• 17:00
START závodů
• 18:00
Vyhlášení vítězů